Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Delegowanie do Luksemburga

Kancelaria Brighton&Wood przygotowała dla Portalu Delegowanie kompleksowe Kompendium n/t delegowania pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców do Luksemburga.

Zawiera ono informacje n/t delegowania w większości branż relewantnych dla polskich firm. Doświadczeni prawnicy Brighton&Wood obsługujący od wielu lat polskie firmy delegujące do Luksemburga omawiają wymogi administracyjne, zezwolenia, notyfikacje oraz inne specyficzne dla rynku niemieckiego obostrzenia, których muszą przestrzegać polskie firmy.
Kompendium dostępne jest bezpłatnie dla Członków GOLD i PREMIUM, a na specjalnych warunkach dostępne jest również dla firm korzystających z Pakietu STANDARD.
Kompendium jest na bieżąco aktualizowane.
 
Belgia oraz Luksemburg najbardziej zyskowne destynacje polskiego biznesu związanego ze świadczeniem usług transgranicznych opartych o personel z Polski. Holandia to rynek, na którym firmy z siedzibą w Polsce wypracowały dotąd najbardziej zaawansowane modele optymalizacji kosztów pozapłacowych.
 
Na tych dwóch rynkach Kancelaria Brighton&Wood zapewnia kompleksową obsługę firm; nie tylko dokumentację pozwalającą realizować kontrakty w maksymalnie zyskowny i bezpieczny sposób, ale także obronę firm w postępowaniach kontrolnych prowadzonych na terenie Belgii, Niderlandów i Luksemburga.
 
Prawnicy Brighton&Wood komunikują się biegle w języku angielskim, niemieckim, francuskim i niderlandzkim. W tych językach sporządzane są dokumenty, umowy oraz pisma, a także prowadzone negocjacje.
Od listopada 2015 roku działa w Brukseli biuro Izby Pracodawców Polskich.
 
W biurze mieści się centrum obsługi polskiego eksportu obejmujące swym działaniem Belgię, Holandię i Luksemburg.
Biuro świadczy nast. wsparcie dla polskich firm delegujących:
  1. ubieganie się o zezwolenie na pracę tymczasową w Belgii,
  2. dokumentacja dla polskich firm usługowych i agencji zatrudnienia związana ze świadczeniem usług na terenie Belgii, Holandii i Luksemburga,
  3. przechowywanie dokumentów na terenie Belgii,
  4. reprezentant do kontaktu z belgijskimi inspekcjami,
  5. obsługa firm polskich w postępowaniach kontrolnych na terenie Belgii, Holandii i Luksemburga.
Biuro jest instytucją łącznikową polskiego eksportu usług w instytucjach europejskich. Izba Pracodawców Polskich reprezentuje polskich eksporterów wobec władz Unii Europejskiej oraz władz poszczególnych państw członkowskich, w których działają polskie firmy.
 
Wszystkie usługi biura w Brukseli zarezerwowane są dla członków Izby Pracodawców Polskich. Przystąp do IPP i korzystaj ze wsparcia na rynku belgijskim: www.delegowanie.pl/member
PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników